ART / Lithographs / Litograph in colors 16045408
nr 1604 5408
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Mårten Andersson (1934-2017), Sweden. Djur. Signed, numbered 76/300. Litograph in colors, Image dimensions: 34x26, 5, outer dimensions including frame: 51x41,
LITOGRAPH IN COLORS, Djur. Signerad, numrerad 76/300. Färglitografi, bildmått: 34x26,5, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Mårten Andersson, Swedish painter, born 1934, dead 2017.
2000
SEK 1500
Monday Mars 11 2024
at 18:09:07
11/3 18:04:07
Mårten Andersson
Read more about Mårten Andersson